HAKKIMIZDA
KURUCUMUZ
EĞİTİM KADROMUZ
DERS PROGRAMLARI
ÖĞRENCİLERİMİZ
SATRANÇ ÜZERİNE
LİNKLER
FOTO GALERİ
TURNUVA KAYIT FORMU
İLETİŞİM
9-10-11-12 YAŞ İL BİRİNCİLİĞİNDE "KALİTE FIRTINASI" !!!    03.12.2013
 

Tekirdağ Küçükler Satranç İl Birinciliği 9-10-11-12 Yaş grubu karşılaşmaları 30 Kasım-01 Aralık 2013 tarihlerinde Tekirdağ Yeni Sanayi Sitesi Yeni Salonda yapıldı. Turnuvada toplam 176 sporcu kıyasıya mücadele etti. Kalite Satranç Eğitim Merkezi öğrencileri bu turnuvada da fırtına gibi esti.

 

10 Yaş Genel grubunda yarışmaya katılan sporcumuz Ali Arhan Pala, 6 turda 6 tam puan alarak kendi kategorisinde TEKİRDAĞ İL BİRİNCİSİ ünvanını aldı.
 
12 Yaş Genel grubunda 4,5 puan alan sporcumuz Utku Kaan Tüfekçi, yarışmayı kategorisinde TEKİRDAĞ İL İKİNCİSİ olarak tamamladı.
 
11 Yaş Kızlar grubunda yarışmaya katılan sporcumuz Elif Yılmaz, 5 turda 3,5 puan alarak yarışmayı kategorisinde TEKİRDAĞ İL ÜÇÜNCÜSÜ olarak tamamladı.
 
9 Yaş Genel grubunda yarışmaya katılan öğrencimiz Başar Dalmış da 5 puan aldı ve kategorisinde TEKİRDAĞ İL ÜÇÜNCÜSÜ olarak yarışmayı tamamladı.
 
10 Yaş Kızlar kategorisinde mükemmel maçlar çıkartarak gelecek vaadeden sporcumuz Irmak Gül,yarışmayı 3 puan ile 5. Sırada tamamladı.
 
10 Yaş Genel kategorisinde yarışan tecrübeli sporcumuz İhsan Berkay İnal, 6 turda 4 puan alarak yarışmayı 8. Sırada tamamladı.
 
9 yaş kızlar kategorisinde yarışan sporcumuz Fatma Karapınar, 2 puan alarak 11. Sırada yer aldı.
 
9 yaş genel kategorisinde;
 
-2 aylık tecrübesine rağmen rakiplerine karşı sağlam durmayı başaran ve harika oyunları ile dikkat çeken öğrencimiz Enes Safa Kurt, 4 puan alarak yarışmayı 11. Sırada tamamladı.
 
-zorlu rakipleri karşısında 4 puan almayı başaran öğrencimiz Özgür Yaman, yarışmayı 4 puan ile 13. Sırada tamamladı.
 
-heyecanına yenik düşen sporcumuz Mehmet Batın Özçelik, 3.5 puan ile yarışmayı 24. Sırada tamamladı.
 
- 1 ay önce satranç ile tanışan ve Merkezimizde çalışmaya başlayan öğrencimiz Baran Çolakoğlu bu ilk tecrübesinde 2 puan alarak yarışmayı 46. Sırada tamamladı.
 
-çok kısa zaman önce satranca başlayan öğrencimiz Metehan Sefa Burdurluoğlu, 2 puan alarak yarışmayı 48. Sırada tamamladı.
 
Bu turnuvaya katılma cesaretini gösteren, davranışları ve çıkardıkları oyunlar ile bizleri gururlandıran tüm sporcularımıza ve tabiki çocuklarına her zaman destek olan velilerimize teşekkür ediyoruz.
 
Final sıralama listelerini http://tekirdag.tsf.org.tr/  adresinde bulabilirsiniz.

Turnuvada çekilen fotografları da internet sitemizin Foto Galeri menüsünde bulabilirsiniz.
   Bu Haber 1279 defa okundu.
« Haber Listesine Dönmek İçin Tıklayın
Sizce Aile İçi Eğitim Ne kadar Önemlidir?
Fevkalade Önemli
Önemli
Çok Önemli Değil
Bence Gereksiz
Bir Fikrim Yok
Tüm Anketler
Copyright 2011 - Tüm Hakları Saklıdır - Kalite Satranç Eğitim Merkezi - Eski Cami Mahallesi İbrahim Efendi Sokak No:29 Üstün Ermiş İşhanı Kat:1 Merkez / TEKİRDAĞ • Tel: 0(282) 264 19 00
Toplam Çoğul: 796448  •   Toplam tekil: 193707  •   Bugün Çoğul: 582  •   Bugün Tekil: 133  •   Sitede 3 Kisi Aktif webdesign:egemen